Skip to Content


رئیس کل دادگستری استان یزد از حوزه قضایی میبد بازدید می‌کند


رئیس کل دادگستری استان یزد از حوزه قضایی میبد بازدید می‌کند و ملاقات عمومی با مراجعین دادگستری، از برنامه‌های این بازدید است.

به گزارش میبدخبر، رئیس کل دادگستری استان یزد از حوزه قضایی میبد بازدید می‌کند و ملاقات عمومی با مراجعین دادگستری، از برنامه‌های این بازدید است.

حسین عباس زاده مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد گفت: رئیس کل دادگستری در رأس یک هیئت عالی قضایی، روز دوشنبه از حوزه قضایی میبد بازدید می‌کند.

وی افزود: رئیس کل دادگستری استان یزد در ادامه سلسله بازدید‌های خود، روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه جاری به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی استان جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی و دیدار با قضات وکارکنان حوزه قضایی میبد به این شهرستان سفر می‌کند.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ویژه رئیس کل دادگستری استان یزد در سفر و بازدید از حوزه‌های قضایی، دیدار با مردم و مراجعین به دادگستری است، که در این سفر نیز متقاضیان دیدار با نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد، می‌توانند با هماهنگی روابط عمومی حوزه قضایی میبد نوبت اخذ کنند.

 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.