Skip to Content


رئیس جمهور دوشنبه آینده به استان یزد سفر می کند


استاندار يزد در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهي استان از سفر رياست جمهوري اسلامي ايران به استان يزد در روز دوشنبه 17 اسفندماه سال جاری خبر داد.

 

استاندار یزد در نشست خبری روز پنجشنبه ۱۳ اسفندماه با اصحاب رسانه استان از سفر حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و برخی اعضای هیات دولت به این استان در روز دوشنبه ۱۷ اسفند ماه ۹۴ خبر داد.

وی با اشاره به اینکه سفر حجت الاسلام روحانی به یزد یک روزه است، بیان کرد: رئیس جمهور در این سفر با مردم، نخبگان، تشکل‌های مردم نهاد و مدیران دستگاه‌های مختلف در قالب شورای اداری دیدار خواهد کرد و در پایان سفر نیز در جمع خبرنگاران حاضر خواهد شد و به سئوالات آنها پاسخ خواهد داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.