Skip to Content


رئیس جدید نظام مهندسی ساختمان میبد معرفی شد


طی مراسمی مهندس محمد حسین صباغی فیروزآبادی به عنوان رئیس جدید نظام مهندسی ساختمان میبد معرفی شد.

به گزارش میبد خبربه نقل از روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان میبد،رئیس نظام مهندسی ساختمان استان یزد در این مراسم  اظهار کرد: جنابعالی از اساتید برجسته دانشگاهی و از چهره های فرهیخته عرصه علم و دانش که مطمئناٌ با تفکر علمی، مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته موجبات ارتقاء نظام مهندسی میبد را فراهم خواهید نمود.

مهندس علیرضا فرشید در ادامه بر تسریع در اجرای آئین نامه مالی جدید ،اجرای مقررات ملی ساختمان ومبحث دوم  تاکید کرد و لزوم برنامه ریزی برای ارتقاء کیفیت کار ساختمان را خواستار شد.

در ادامه دکتر جواهری نائب رئیس اول سازمان بر لزوم نظارت مضاعف،بررسی و کنترل نقشه ها،برنامه ریزی جهت تکمیل شناسنامه فنی و ملکی و استفاده از مجریان ذی صلاح در شهرستانها تاکید کرد.

در پایان این مراسم روسای نظام مهندسی سایر شهرستانها با صدور حکمی از طرف رئیس نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز معرفی شدند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.