Skip to Content«مجتبی محمدی مزرعه شاهی» در مراسمی با حضور «حمیدرضا ابراهیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم قرآنی کشور به عنوان ريیس دانشکده علوم قرآنی میبد معرفی شد.

به گزارش میبدخبر، «حمیدرضا ابراهیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم قرآنی کشور در اين مراسم ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله‌ي دكتر «سید مصطفی موسوی»، گفت: آنچه که تا به امروز در انقلاب اسلامی به دست آمده ناشی از عمل به آموزه‌های قرآنی است که رفتار و منش بسیجی و جهادی، رمز موفقیت آن بوده و هر کجا نيز این تفکر و روحیه وجود داشته، نصرت خداوند قطعی بوده است.

وي با بیان این که روزگار دست به دست می‌چرخد و هیچ پست و منصبی جاودان نیست، ، اظهار كرد: با تصویب قانون منع بكارگيري بازنشستگان، هشت دانشکده علوم قرآنی كشور دچار تغییرات مدیریتی شدند و امروز به نیروهای جوان و نخبگان میدان داده شده تا در امر مدیریت از آنها بهره گرفته شود.

ابراهيمي خطاب به دانشجویان نيز گفت: دانشجويان بايد توجه داشته باشند که جوانی پایدار نیست و از این گوهر نایاب حداکثر استفاده را انجام دهند و در دانشگاه فقط به دنبال کسب مدرک نباشند بلکه محتوای کار بايد عمل به قرآن و پیروی از دستورات آن باشد.

اين مسئول در پايان نيز با اشاره به این که در تمام دانشگاه‌ها تعداد دانشجويان نسبت به ظرفیت دانشگاهی کاهش يافته است، گفت: این موضوع را در دانشکده علوم قرآنی میبد هم شاهد هستیم ولي بايد اين ظرفیت‌های خالی استفاده شود و همه عموم مردم بتوانند در جهت فراگیری قرآن از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اين دانشگاه بدون در نظر گرفتن تحصیلات آکادمیک استفاده کنند.

ياداور مي‌شود؛ دانشکده علوم قرآنی میبد در بین 16 دانشکده علوم قرآنی کشور از دانشکده‌های برتر علوم قرآنی محسوب مي‌شود.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.