Skip to Content


رئیس جدید اداره مالیات میبد معرفی شد


در جلسه‌ای با حضور فرماندارمیبد، سرپرست اداره مالیات استان و معاونین، از خدمات ماشاءالله حکیمی قدردانی و ایزدپناه نیکو نژاد به‌عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح در این جلسه ضمن قدردانی از ارتباط و تعامل همه‌جانبه اداره مالیات با فرمانداری و دستگاه‌ها با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی و سرمایه‌ای این شهرستان بر ظرافت و دقت در امر مالیات و مراعات مؤدیان در این شرایط دشوار اقتصادی و بیماری تأکید کرد.

رضا رضایی سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان هم گفت: آقای نیکو نژاد باید از امروز به توصیه‌های فرماندار توجه و با تکریم ارباب‌رجوع، اخذ مالیات از مؤدیان را طبق اصول و مبنا دردستورکار خود قرار دهد.

انتهای پیام/

احسان دست برآورده
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.