Skip to Content

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس:

رئیس‌جمهور شروع مجدد خط دوم انتقال آب به یزد را در دستور کار قرار دهد


سید جلیل میرمحمدی گفت: ضرورت دارد که هرچه زودتر رئیس‌جمهور محترم جهت شروع مجدد خط دوم انتقال آب به استان یزد دستور بدهند.

به گزارش میبدخبر، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس در تذکر به رئیس‌جمهور و وزیر نیرو گفت: بحث حیات استان یزد مطرح است و این مطالبه هر چهار نماینده استان است و ضرورت دارد که هرچه زودتر رئیس‌جمهور محترم جهت شروع مجدد خط دوم انتقال آب به استان یزد دستور بدهند.

وی افزود: به خاطر بحث‌های اعتباری این پروژه را تعطیل کرده‌اند و از 400 کیلومتر فقط 60 کیلومتر آن اجرا شده است و مطالبه ما این است که این پروژه را حتما در دستور کار خودشان قرار دهند و اعتبارت آن را تأمین کنند.

نماینده مردم تفت و میبد اظهار داشت: کیفیت آب شهرستان‌های تفت و میبد به ویژه در روستاهای این دو شهرستان بسیار پایین است؛ به‌طوری‌که آب شرب حدود 400 روستای ما فقط در دو تا سه روز تأمین می‌شود و با تانکر آب آنجا برده می‌شود که ضرورت دارد به این موضوع نیز توجه شود.

میرمحمدی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: باید بحث مسکن جوانان و محرومان به طور ویژه مورد توجه و اهتمام قرار بگیرد و کاری کنند که مهاجرت برعکس شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.