Skip to Contentحجت الاسلام والمسلمین علی عباسی به عنوان رئیس جدید جامعه المصطفی العالمیه انتخاب شد.

به گزارش میبد خبر، رئیس هیئت امنا و رئیس جامعه المصطفی العالمیه از سوی هیئت امنای جامعه المصطفی انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی به عنوان رئیس جدید و آیت الله علیرضا اعرافی به عنوان رئیس هیئت امنا جامعه المصطفی انتخاب شدند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس جامعه المصطفی شنبه ساعت ۹/۳۰در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم و با حضور، علما،‌ مسئول دفتر مقام معظم رهبری، نمایندگان بیوت مراجع تقلید، اساتید و طلاب جامعه المصطفی برگزار خواهد شد.

حکم رئیس جدید جامعه المصطفی العالمیه،‌ که از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای صادر می شود، در این مراسم قرائت خواهد شد.

خاطرنشان می شود: آیت الله علیرضا اعرافی رئیس سابق جامعه المصطفی بود که هم اکنون مدیریت حوزه های علمیه را برعهده دارد و حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی نیز معاون آموزش جامعه المصطفی بود که به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

انتهای پیام/

خبرگزاری حوزه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.