Skip to Content

دادستان میبد:


محمدباقر پور گفت: در سال جهش تولید در کنار صنعت هستیم و با استناد به قانون از واحدهای صنعتی که مشکل‌دارند حمایت می‌کنیم تا موانع رفع و چرخ تولید بچرخد.

به گزارش میبدخبر، در بازدید فرماندارمیبد، رئیس دادگستری، دادستان شهرستان و جمعی از مسئولین از شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد، مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی که فعالیت و چرخه تولید آن‌ها با کاهش و رکود اقتصادی مواجه شده است؛ بررسی شد.

حسین فلاح فرماندارمیبد تصریح کرد: آزمون‌وخطا، بی‌ثباتی، تصمیمات لحظه‌ای و عدم ثبات قیمت‌ها به صنعت آسیب می‌زند و باید نظام اداری هم راه را برای حل مشکلات بانکی واحدهای صنعتی، از طریق تقسیط تسهیلات، برداشتن موانع وثیقه‌های سنگین و مالیاتی هموار کنند.

محمدباقر پور دادستان میبد در حاشیه این بازدید گفت: حدود 12 واحد صنعتی در شهرستان میبد در بحث عدم نقدینگی و سرمایه در گردش و تسهیلات بانکی و ثبت اختراعات مشکل‌دارند که نیازمند حمایت از سوی دستگاه‌های مرتبط و دستگاه قضایی هستند.

باقر پور افزود: بعضی از مشکلات واحدها هم به بحث قانون‌گذاری برمی‌گردد که قرار شد پیشنهاد‌هایی به دستگاه قضایی مطرح شود تا با قانون نگاری، مشکلات را از طریق قانونی حل کنیم.

وی بابیان اینکه دستگاه قضا با رویکرد حمایت و تسهیل در امر تولید از صنعت حمایت می‌کند تصریح کرد: در سال جهش تولید در کنار صنعت هستیم و با استناد به قانون از واحدهای صنعتی که مشکل‌دارند حمایت می‌کنیم تا موانع رفع و چرخ تولید بچرخد.

 
انتهای پیام/
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.