Skip to Content

دکتر نبی در جلسه شورای سلامت:

رویارویی با بحران های احتمالی نیاز به یک مدیریت منسجم دارد


کلید خوردن طرح جامع مدیریت پسماند در شهرستان میبد نتیجه اولین جلسه کار گروه محیط زیست شورای سلامت است.
سرپرست مرکز بهداشت میبد گفت: باید با یک مدیریت منسجم برای رویارویی با بحران های احتمالی آمادگی داشته باشیم.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد: دکتر جلال نبی در جلسه شورای سلامت که صبح امروز در فرمانداری میبد برگزار شد، با تاکید بر اهمیت مدیریت بحران گفت: باید با یک مدیریت منسجم برای رویارویی با بحران های احتمالی آمادگی داشته و مدیریت بحران را نیز بعنوان بحث جدید در مباحث شورای سلامت مورد بررسی قرار دهیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد همچنین با اشاره به حادثه زلزله بم که شخصا از لحظه اول در این بحران حضور داشته است گفت: باید با تشکیل کارگروه مدیریت بحران در شورای سلامت وظایف دستگاهها و افراد کاملا مشخص و هر چند مدت یکبار میزان آمادگی دستگاها مورد ارزیابی قرار گیرد.

نبی

 

دکتر محمد سعید کلانتری سرپرست مرکز بهداشت شهرستان میبد نیز با اشاره به جلسات کار گروه ها ی مختلف شورای سلامت به بعضی از مصوبات این کار گروهها اشاره کرد.

وی با اشاره به بسته بهداشتی طرح تحول سلامت گفت: نتیجه سر مایه گذاری در بخش بهداشت در دهه آینده و پایان آمدن تعداد مبتلایان به بیماریها شاهد خواهیم بود.

دکتر کلانتری همچنین کلید خوردن طرح جامع مدیریت پسماند در شهرستان میبد را نتیجه اولین جلسه کار گروه محیط زیست شورای سلامت دانست و از اعضاء این گروه قدردانی کرد.

ارتقاء خدمات در مرکز بهداشتی ندوشن، افزایش نظارت های بهداشتی و وضعیت کشتارگاه شهرستان از محورهای دیگر سخنان دکتر کلانتری بود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.