Skip to Contentطی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی میبد و شهرستان از یادمان شهدای گمنام این دانشگاه رونمایی شد.

به گزارش میبد خبر، طی مراسمی با حضور نمايندگان سپاه ناحيه ميبد، بنياد شهيد و جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی از یادمان سه شهید گمنام این دانشگاه که به تازگی مرمت و بازسازی شده بود، رونمایی شد.

در این مراسم حضار ضمن غبارروبي و عطر افشاني و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهداي هشت سال دفاع مقدس اداي احترم كردند.

حسین اعرافی ریاست دانشگاه در این آیین گفت: امنیت و آرامشی که در کشور و استان ما وجود دارد مدیون خون شهدا است و همه باید قدردان و به یاد شهدا باشیم.

لازم به توضيح است كه پروژه زيباسازی يادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامي ميبد شامل تعمير يادمان، تعويض سنگ مقبره، رنگ آميزي و موارد دیگر توسط دانشگاه و با همكاري بنياد شهيد ميبد انجام گرفته است.

در پایان این مراسم از همکاری و پيگيري حوزه فرهنگي- دانشجويي وعمراني دانشگاه كه در پاسداشت و مرمت يادمان شهدا تلاش داشتند، تقدیر شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.