Skip to Contentدر مراسمی از کتاب خاطرات جمال آقایی میبدی با نام «با کاروان نور» در کافه کتاب حسابی رونمایی شد.

به گزارش میبدخبر، حجت الاسلام و المسلمین یوسف بدرالدین نویسنده کتاب «با کاروان نور» گفت: این کتاب شامل ۲۷ خاطره از آقای جمال آقایی میبدی (حقیقت) در جایگاه مسئول کاروان های اعزامی به کربلا می باشد.

وی با اشاره به این موضوع که «با کاروان نور» منتخب خاطراتی از بین حدود ۱۰۰ خاطره می باشد، افزود: آقای آقایی معروف به حقیقت، بالغ بر ۱۵ سال است که در جایگاه مدیر کاروان، بیش از ۲۰۰ سفر زیارتی به عتبات عالیات داشته، که بخشی از خاطرات خواندنی ایشان را در این کتاب گردآوری کرده ایم.

نویسنده و فیلم‌ساز میبدی بیان داشت: کار به صورت مصاحبه ای پیاده شد و پس از آن با حضور راوی ویرایش خاطرات صورت گرفت و به خاطر حساسیتی که روی کارهایم دارم این کتاب را قبل از چاپ به اساتید و افراد مختلفی تقدیم کردم تا در راستای رسیدن به نتیجه مطلوب از تجربیات و دانسته های ایشان استفاده کنم.

وی ادامه داد: طبیعتاً خاطرات زیادی می تواند از این سفرها برای راوی ماندگار شده باشد که در قدم اول برای اینکه حجم کتاب و قیمت آن مناسب باشد، اقدام به انتخاب ۲۷ خاطره متنوع و خواندنی کردیم و مطمئناً برای مخاطبین در رده های مختلف مانند مسئولین کاروان ها، طلاب، دانشجویان و مخاطبین جوان خواندنی خواهد بود.

میبدما

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.