Skip to Content

با حضور آیت الله اعرافی صورت گرفت:

رونمایی از سایت شورای فرهنگ و عمومی شهرستان میبد


در جلسه شورای فرهنگ و عمومی شهرستان میبد از سایت این شورا پرده برداری شد. هنردوست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر خاطرنشان ساخت: این سایت در نوع خودش اولین فضای مجازی در شهرستان های کشور محسوب می شود. هنردوست هدف از این کار را ارتباط بهتر با جامعه و نخبگان دانست و افزود: این سایت از قسمت های مختلفی مانند: مصوبات، مقالات و طرح های پژوهشی مربوط به حوزه فرهنگ عمومی شهرستان میبد و...  تشکیل شده است. لازم به ذکر است علاقه می توانند برای استفاده از مصوبات شورای فرهنگ عمومی و اخبار جلسات به آدرس www.shora.meybodfarhang.ir  مراجعه نمایند.

DSC_4307

در جلسه شورای فرهنگ و عمومی شهرستان میبد از سایت این شورا پرده برداری شد.

هنردوست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر خاطرنشان ساخت: این سایت در نوع خودش اولین فضای مجازی در شهرستان های کشور محسوب می شود.

هنردوست هدف از این کار را ارتباط بهتر با جامعه و نخبگان دانست و افزود: این سایت از قسمت های مختلفی مانند: مصوبات، مقالات و طرح های پژوهشی مربوط به حوزه فرهنگ عمومی شهرستان میبد و...  تشکیل شده است.

لازم به ذکر است علاقه می توانند برای استفاده از مصوبات شورای فرهنگ عمومی و اخبار جلسات به آدرس www.shora.meybodfarhang.ir  مراجعه نمایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.