Skip to Content

رئیس بیمارستان میبد:

روند افزایش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان میبد نگران کننده است


دکتر محمدهادی فرح‌زادی گفت: در چند روز گذشته شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا بودیم به طوری که در این هفته شاهد افزایش دوبرابری تعداد بیماران نسبت به هفته قبل هستیم ، هم اکنون دو بخش کرونا در بیمارستان میبد فعال شده است.

به گزارش میبدخبر، دکتر محمدهادی فرح‌زادی در خصوص وضعیت قرمز کرونا در میبد گفت: در چند روز گذشته شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا بودیم به طوری که در این هفته شاهد افزایش دوبرابری تعداد بیماران نسبت به هفته قبل هستیم ، هم اکنون دو بخش کرونا در بیمارستان میبد فعال شده است.

وی افزود: از ستاد کرونای شهرستان درخواست اعمال محدودیت‌های جدی در سطح شهرستان کرده‌ایم. اگر روند افزایش بیماران ادامه پیدا کند مجبور به محدودیت در ارائه خدمت به بیماران غیر اورژانسی هستیم.

رئیس بیمارستان میبد اظهار داشت: تعدادی از همکاران ما درگیر بیماری کرونا شدند و افزایش بار مراجعان موجب خستگی و فشار به سایر همکاران گردیده است. از شهروندان درخواست می کنم با رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصاً استفاده از ماسک و قطع زنجیره انتقال به کادر درمان کمک کنند.
 
دکتر فرحزادی ابراز داشت: تردد های بیش از اندازه خانواده ها واصرار برای ورود به بخش های کرونا مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است.  از فرماندار شهرستان و اعضای ستاد کرونا که مصوبات خوبی از جمله تعطیلی مدارس برای کنترل بیماری کرونا داشتند قدردانی می کنم
 
وی در پایان اشاره داشت: با این روند احتمالاً مجبور به راه اندازی بخش سوم کرونا هستیم ، تمهیدات  لازم برای درمان به موقع و مناسب مراجعان اندیشیده شده است.
 
انتهای پیام/
احسان دست برآورده
 
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.