Skip to Content


روسیه تحویل اس - ۳۰۰ ایران را به حل پرونده شکایت ایران منوط کرد


معاون وزیر خارجه روسیه گفته تحویل سامانه موشک دفاعی اس - ۳۰۰ به ایران به حل پرونده شکایت ایران از روسیه بستگی دارد.

به گزارش میبد خبر، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه و سرپرست هیئت مذاکره‌کننده این کشور در مصاحبه با اینترفاکس، تحویل سامانه‌های موشک دفاعی اس 300 به ایران را به بازپس‌گیری پرونده شکایت ایران منوط کرده است.


وی پیش از این هم گفته بود "در حال کار مجدد برای روی قرارداد هستیم. این قرارداد سال 2007 بسته شده است. از آن زمان، تحولات زیادی رخ داده و مسئله بسیار پیچیده و سیاسی شده است."


دیپلمات ارشد روسیه با اشاره به شکایت ایران از مسکو به واسطه خودداری از تحویل سامانه‌ها، گفت: "آن مسئله باید به نحوی حل شود. اگر از من بپرسید که مرحله اجرایی توافق چه زمان خواهد بود، می‌توانم به شما بگویم به محض آنکه این موضوعات حل شد."

 

منبع:نسیم

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.