Skip to Contentرئیس آتش نشانی شهرستان میبد گفت: صبح دیروز کارخانه قالب زنی در شهرک صنعتی میبد بر اثر عوامل بیرونی دچار حریق شد.

رئیس آتش نشانی شهرستان میبد در مصاحبه با خبرنگار میبدخبر، عنوان کرد: حادثه آتش سوزی در مجتمع فروشگاهی ایوان مال میبد بر اثر اتصال سیم برق اتفاق افتاده و بر اثر آن کانکس قسمت اداری دچار حریق شده و در اثر وجود چسب، مواد روغنی و گازوئیل این آتش گسترش یافته است.

محمد جواد بحری افزود: همچنین صبح دیروز کارخانه قالب زنی در شهرک صنعتی میبد بر اثر عوامل بیرونی دچار حریق شده است. بر اثر این حادثه اقلامی شامل کارتن، مواد چوبی و پالت در آتش سوخت.

وی افزود: حادثه دیگر روز گذشته این بود که یک مورد آتش سوزی خرمن در شهر رخ داده که اصولا این موارد عمدی است. فرد دیگری نیز در منزل خود آتش روشن کرده بود که به قسمتی از خانه سرایت کرده بود و مهار شد.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.