Skip to Content

یادبود سردار شهید الله دادی:

روز پایانی رزمایش بسیجیان میبد با اجرای عملیات های مختلف برگزار شد/ تصاویر


رزمایش گردان های بسیجی میبد، با اجرای عملیات های کمین و ضد کمین، کنترل معابر وصولی، امداد و نجات و مردم یاری و دفاع از مراکز حساس و مهم، پدافند دورادور و مقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات در اردوگاه قدس برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان میبد که از دیروز و در قالب 5 گردان از گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس و یک گردان امام حسین (ع) ناحیه مقاومت بسیج میبد، در اردوگاه قدس آغاز شده بود، صبح امروز با اجرای عملیات های مختلف به پایان رسید.

روز دوم این رزمایش با برگزاری صبحگاه نظامی در منطقه اردوگاه قدس و با حضور خانواده های معظم شهدا، امام جمعه میبد و دیگر مسئولان شروع شد.

این صبحگاه با خیر مقدم گویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد به مدعوین و برشمردن برنامه های عملیات شروع شده و در ادامه آیت الله اعرافی به ایراد شخنانی در رابطه با اهداف و تاثیرات این رزمایش ها بر منطقه و جهان پرداخت.

پس از آن عملیات های کمین و ضد کمین، کنترل معابر وصولی، امداد و نجات و مردم یاری و دفاع از مراکز حساس و مهم، پدافند دورادور و مقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات با رمز محمد رسول الله(ص) آغاز شد.


رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 3.3333333333333335 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.