Skip to Content

فرماندار میبد عنوان کرد


فرماندار میبد گفت:دشمنان در روز قدس، وحدت و همبستگی ملت ایران را در دفاع از انقلاب و اسلام خواهند دید.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال با بیان اینکه تحریم‌های اقتصادی و جنگ روانی آمریکا زره ایی در ایمان و اراده ملت ایران خللی وارد نمی‌کند گفت: جهبه کفر و الحاد و استکبار در روز راهپیماییقدس امسال، وحدت و همبستگی ملت ایران را در حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب و نظام خواهند دید.

وی با تاکید بر حضور گسترده اقشارمختلف مردم اعم از اصناف و کسبه، روحانیت، اساتید دانشگاهیان و دانشجویان، دانش آموزان و نسل امروز در راهپیمایی روز قدس امسال گفت: راهپیمایی روز قدس امسال با شکوهتراز سال‌های قبل در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس در شهرستان میبد از ساعت ۱۱  از محل بیت آیت الله اعرافی – میدان شهید صدوقی، میدان امام حسین به سمت میدان جانباز آغاز و از ساعت ۱۲ ازمیدان جانباز به سمت مصلی برگزار خواهد شد.

 به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اسرائیل غاصب نامگذاری شده که در سراسر عالم اسلام راهپپمایی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.