Skip to Content


روز جهانی قدس بازگشت فلسطین به اولویت اول در جهان اسلام است


جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، معاون فرماندارمیبد در این جلسه، به فرموده امام راحل، راهپیمایی روز جهانی قدس را رویکرد تغییر فرهنگ نام برد و افزود: این تغییر فرهنگ بستری برای تغییرات معادلات سیاسی و نظامی در سطح جهان خواهد بود.

سید محسن فلاح تصریح کرد: در حقیقت روز جهانی قدس در حال تغییر فرهنگ جوامع اسلامی از انفعال و بالقوه به بالفعل و بازگشت فلسطین به اولویت اول جهان اسلام است.

فلاح با اشاره به زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد هم گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد مثل سال گذشته از ساعت ۱۰ ونیم، حرکت آحاد انقلابی و شریف از محلات به سمت میدان جانباز و ازآنجا از ساعت ۱۱ ونیم به سمت مصلی آیت‌الله اعرافی میعادگاه نماز جمعه خواهد بود.

معاون فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: مردم شریف و انقلابی شهرستان میبد روز جهانی قدس مثل همیشه، با حضور گسترده و باشکوه خود، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان نشان خواهند داد.

فلاح بر اطلاع‌رسانی سریح و تبلیغات، پیش‌بینی ایاب‌وذهاب شرکت‌کنندگان در راهپیمایی و برقراری امنیت و حل مشکل ترافیک در روز قدس از سوی دستگاه‌های ذیر ربط تأکید کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.