Skip to Content

رتبه 50 کنکور تجربی:


رتبه 50 کنکور تجربی گفت: برای موفقیت در کنکور تا روزی 16 ساعت در روز مطالعه می‌کردم.

به گزارش میبد خبر، طبق اعلام سازمان سنجش کشور دانیال حبیبیان از شهرستان میبد موفق به کسب رتبه 50 گروه علوم تجربی شد.

وی در در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر گفت: لطف خداوند، دعاها و زحمات پدر و مادرم، کادر مدرسه و اساتید بزرگوار دبیرستان شهید رحیمی فر و همچنین تلاش‌های شبانه‌ روزی خودم در کسب این رتبه در کنکور نقش بسزایی داشت.

جبیبیان در خصوص نقش خانواده و اساتید در کسب موفقیت خود اظهار داشت: خانواده با ایجاد محیطی آرام و مناسب برای درس خواندن و معلمان علاوه بر یاد دادن مطالب درسی با تشویق من بیشترین نقش را ایفا کردند.

وی به دیگر عوامل موفقیت خود اشاره داشت: استفاده حداکثری از زمان، بهره کافی بردن از کتب کمک آموزشی، شرکت مداوم در آزمون های آزمایشی و مهم تلقی کردن آن از دیگر عوامل مهم در کسب این موفقیت بود.

حبیبیان با تاکید بر لزوم تلاش و پشتکار افزود: در تابستان با روزی 10 ساعت کار خود را آغاز کردم و توانستم این مدت زمان را به 16 ساعت برسانم. بعد از یادگیری مطالب درسی تعداد زیادی تست کار می کردم و به رفع اشکال می پرداختم و سرعتم را در حل تست افزایش دادم.

وی ادامه داد: در تابستان تفریح داشتم ولی در طول سال تحصیلی فقط درس می خواندم. در کلاس درس اصل مطلب درسی را یاد می گیریم اما این به تنهایی کافی نیست و با مطالعه مجدد کتب درسی و تست زدن یادگیری کامل می شود.

حبیبیان با اشاره به اینکه از کتب کمک آموزشی برای تکمیل یادگیری و تست زدن استفاده می کردم، اذعان داشت: من در هیچ کلاس کنکور و تستی شرکت نکرده ام. چون به نظر من اینگونه کلاس ها بیشتر از این که مفید باشد وقت گیر  و کم بازده است.

وی در مورد انتخاب رشته نیز اظهار کرد: با تحقیقاتی که انجام داده ام رشته پزشکی دانشگاه تهران، پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و پزشکی دانشگاه ایران را بعنوان سه اولویت اصلی خود برای ادامه تحصیل انتخاب کرده ام.

حبیبیان در توصیه به کسانی که میخواهند در آزمون سراسری شرکت کنند، گفت: فقط در سال دوازدهم برای کنکور مطالعه نکنند و در سالهای دهم و یازدهم نیز درس ها را کنکوری مطالعه کنند و برای هر مبحثی تست آن را نیز کار کنند و از تابستان سال کنکور حداکثر استفاده را ببرند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.