Skip to Content


روزنامه شرق از تبليغات هاشمی برای انتخابات خبر داد!


تلاش انتخاباتی اطرافيان هاشمی رفسجانی در فاصله يك سال مانده تا چهارمين دوره انتخابات مجلس خبرگان كه در پايان سال ۹۴ مورد بررسی روزنامه اصلاح طلب قرار گرفت.

به گزارش یزدرسا، روزنامه شرق در ستون خبر خود از تلاش انتخاباتی اطرافيان هاشمی رفسنجانی در فاصله يك سال مانده تا چهارمين دوره انتخابات مجلس خبرگان كه در پايان سال ۹۴ برگزار خواهد شد، خبر داد!

 

اين روزنامه اصلاح طلب نوشت: "صبح دیروز پیامکی تبلیغاتی از طریق نرم‌افزار وایبر برای برخی از مخاطبان ایرانی ارسال شد که در آن مطالبی در مورد انتخابات خبرگان و آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نوشته شده بود."

 

اين گزارش می افزايد: "این پیام‌ها هرچند به‌صورت رسمی از سوی سایت شخصی ایشان ارسال نشده اما لینک‌هایی از این سایت را به مخاطبان پیشنهاد داده است."

 

پیش از این روزنامه اعتماد مدعی کاندیداتوری آقای هاشمی در انتخابات خبرگان شده بود.

 

گفتنی است، چندی پيش آيت الله خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری هفدهمین اجلاس این مجلس در ۱۹ و ۲۰ اسفندماه سال جاری خبر داد و گفت: انتخاب هیات رئیسه جدید مجلس خبرگان در دستور کار این اجلاس است.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.