Skip to Content


روزنامه اعتماد در راستای منافع دشمن قلم می زند


روزنامه اعتماد با هتک حرمت به ساحت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دقیقا در مسیر دشمتان اسلام و ائمه اطهار (ع) قلم می زند و فعالیت سوء فرهنگی دارد .

میبد خبر به نقل از صبح مهریز، اهانت شرم آور اخیر روزنامه اعتماد به ساحت نورانی حضرت امام حسین اوج توطئه های فرهنگی دشمنان علیه مقدسات را به خوبی نشان داد .

 

این روزنامه با درج مطلبی در خصوص امام حسین (ع) بشدت مقدسات و ارزش های معنوی و اعتقادات را زیر سوال برد .

 

روزنامه اعتماد نشان داد که برخی افراد از نجابت نظام مقدس جمهوری اسلامی سوء استفاده کرده و از هیچ عمل زشت علیه مقدسات ابایی ندارند .

 

بر همه متدینین و دلسوزان است که در قبال اینگونه مسائل به هیچ وجه بی تقاوت نباشند و بنحو شایسته اعتراض شدید خود را به گوش مسوولان برسانند .

 

بر مسوولان امر و متولیان این حوزه مهم است که آنها وظایف قانونی و دینی خود را بصورت جدی انجام دهند و ضمن موضعگیری شفاف با عوامل و حامیان آنها برخورد کنند .

 

وظیفه دینی اقتضا می کند تا مردم در قبال اهانت هایی که می شود موضعگیری کنند تا در آینده شاهد این مسائل در جامعه دینی نباشیم .

 

قطعا کسانی که در این مسیر زشت گام بر می دارند و به مقدسات اهانت می کنند در همان مسیر دشمنان اسلام و قرآن گام بر می دارند .

نویسنده:حجت الاسلام ناصر دهقانی زاده
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.