Skip to Content


روایت تصویری فریاد «مرگ بر آل‌سعود و آل خلیفه» در میبد


نمازگزاران جمعه شهرستان میبد هم همصدا با ملت انقلابی سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه با شعارهای مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود کافر و مرگ بر آل خلیفه پست ، جنایات شجره خبیثه ملعونه آل سعود در فاجعه اسف بار منا و کشتار میلیون ها حجاج و محرومیت حجاج ایرانی محکوم کردند.

به گزارش "میبدخبر"، شرکت کنندگان در راهپیمایی همچنین در حمایت از شیخی عیسی قاشم ، خشم و انزجار خود را با شعارهای کوبنده مرگ بر آل خلیفه پست نشان دادند.

یکی از بانوان شرکت کننده در این راهپیمایی گفت : شجره ملعونه آل سعود با جنایت های خود در فاجعه منا و محروم کردن حجاج ایرانی در شرکت در گردهمایی عظیم مسلمانان در حرم امن الهی امسال نشان داد که لیاقت کلیداری خانه خدا را ندارد .

یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی گفت : فلسفه حج ابراهیمی عزت و شکوه و وحدت و یکپارچگی امت اسلام است در حالی که آل سعود وهابی با حمایت استکبار و صهیونیست سعی در سیاسی کردن مراسم حج و تفرقه افکنی و تسلت داعش بر مسلمانان را دارد  .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.