Skip to Content


روایت تصویری از برگزاری یادواره خانگی شهدا در میبد


این یادواره با حضور و دعوت از همسایگان ،دوستان،اقوام وآشنایان و مزین ساختن فضای منزل به تصویر شهدا در یکی از محلات میبد برگزارشد.

به گزارش "میبدخبر"، علی فلاح در رابطه با این مراسم اظهار داشت:

این مراسم یازدهمین سال است که درحال برگزاری است و بالای 200 نفر از مردم شهرستان در این مراسم حضور پیدا می کنند و از این کار رضایت کامل داریم و هرساله با شوق و علاقه بیشتری این مراسم را برگزار می کنیم و با تزئین خانه با چفیه و عکس های شهدا ، خانه ما تبدیل به سنگر های شهدا شده است.
ابتدا مراسم با قرائت زیارت عاشورا آغاز شده و در ادامه سخنرانی و سپس راویان دفاع مقدس با خاطره گویی و یاد کردن از شهدا به اهمیت هشت سال دفاع مقدس می پردازند.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.