Skip to Content

گزارش تصویری/

روایت تصویری از اولین سرداری که با گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید


شهید سردار محمدعلی الله‌دادی اولین سرداری بود که در مواجهه با رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. وی سال‌ها مسئولیت تیپ الغدیر یزد را عهده‌دار بود که پس از تودیعش از این سمت از خدا شهادت را طلب کرده بود.

به گزارش میبدخبر، شهید سردار محمد علی الله دادی اولین سرداری بود که توسط مواجهه با رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. وی سالها مسئولیت تیپ الغدیر یزد را عهده دار بود که پس از تودیعش از این سمت از خدا شهادت را طلب کرده بود.
 

خداوند نیز به ندای قلبی این فرزند امام خمینی(ره) پاسخ داد و او در راه پروردگار خون پاکش به زمین ریخت. این شهادت بی شک برای سردار الله دادی مبارک است و او اکنون در جوار دیگر دوستان شهیدش سربلند خواهد بود.

 

 

 

 

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


محمد
سردارالله دادی شهادتت مبارک...
افتخارداشتم ازنزدیک زیارتشان کنم ...جسارت وشجاعت سردارشهیدالله دادی مثال زدنی بود...
خوشا آنان که با عزت ز گیتی / بساط خویش برچیدند و رفتند...
ز کالاهای این آشفته بازار / شهادت را پسندیدند و رفتند . . .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۳ ۲۳:۰۶

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.