Skip to Content

در مراسم بزرگداشت شهید دلواری عنوان شد:

رمز جاودانگی شهید رئیسعلی دلواری جهاد در راه دین خداست


به مناسبت شهادت اولین شهید مبارزه با استعمار، مجلس یادبودی در مسجد جامع قلعه فیروزآباد میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،سخنران در ابتدا با توجه به آیات قرآن کریم گفت خداوند دین را برای آزاد کردن بشر از همه قید و بندها فرستاده است از این رو دین تمام انواع استعمار و استثمار را نفی می کند. در ارتباط گیری هایی که مسلمین دارند نیز دین اسلام مسلمین را ملزم به جنگ با آنکه سر دشمنی با دین مبین را دارد می کند و رمز جاودانگی شهید رئیسعلی دلواری نیز در همین نکته است.

انگلیسی در طول 200سال استعمارگری تنها مانع خود را در استعمارگری اسلام می داند و از این رو برنامه ریزی هایی را برای نابود کردن این دین کرده است از جمله ایجاد و حمایت از دین جعلی بهاییت، تاسیس و حمایت از دولت جعلی و غاصب اسرائیل در قلب دنیای اسلام و حمایت علنی از سلمان رشدی که علیه اسلام و قرآن و پیامبر کتاب نوشت ،ایجاد وحمایت از تشیع لندنی واسلام تکفیری از نمونه های بارز این دشمنی ها هستند.

 در پایان این مراسم طوماری توسط حضارامضاء شد که از شورای تامین شهرستان می خواست تا با جریانی که هتاکی به مجلس شهید را طراحی و اجرا نموده اند برخورد شود و اکتفا به دستگیری و محاکمه عاملان ظاهری این هتاکی نشود و نهادهای امنیتی و قضایی در این زمینه تامین امنیت برای مجالس فرهنگی علی الخصوص بزرگداشت شهید و شهادت اقدامات لازم را به عمل آورند.

هفته گذشته معاونت فرهنگی مسجد قلعه فیروزآباد مراسمی در جهت بزرگداشت شهید مجاهد در برابر استعمار بیگانگان، رئیس‌علی دلواری را برگزار نمود.

در خلال برگزاری این مراسم فردی با ایجاد سروصدا و همهمه، مراسم مذکور را به هم ریخت و مانع از ادامه سخنرانی سخنران مراسم شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...