Skip to Content

معاون عمرانی فرماندارمیبد خبر داد

رفع نقاط حادثه خیز شهرستان میبد در آینده ای نزدیک


معاون عمرانی فرماندارمیبد گفت: 31 نقطه حادثه‌خیز در شهرستان میبد شناسایی‌شده است که شهرداری اصلاح این نقاط را با 360 میلیون تومان اعتبار آغاز کرده است.

به گزارش  میبدخبر، «فرزین خادمی» معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در نخستین جلسه جامعه ایمن شهرستان میبد که با حضور اعضا در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد، از افزایش آمار فوتی تصادفات درون‌شهری و برون‌شهری در سال جاری خبر داد.

فرزین خادمی گفت: طبق آمار پلیس راهور از اول امسال تاکنون 13 نفربر اثر تصادف در شهرستان میبد جان خود را ازدست‌داده‌اند که نسبت به مدت‌زمان مشابه در سال گذشته این آمار رشد 2 برابری را نشان می‌دهد.

خادمی با اشاره به طرح‌های نیمه‌تمام ترافیکی درمیبد تصریح کرد:31 نقطه حادثه‌خیز در شهرستان میبد شناسایی‌شده است که شهرداری اصلاح این نقاط را با 360 میلیون تومان اعتبار آغاز کرده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.