Skip to Content

در مرحله دوم رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان؛

رضا شبانی کماندار نوجوان میبدی قهرمان مسابقات شد


با پایان مرحله دوم رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان رضا شبانی کماندار نوجوان میبدی در ماده ریکرو به مقام نخست مسابقات دست یافت.

به گزارش میبد خبر، مرحله دوم مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی باکمان با حضور 78 کماندار زن و مرد در رشته ریکرو از استانهای اصفهان، بوشهر، تهران، چار محال وبختیاری، خراسان رضوی، فارس، قم، کرمان، هرمزگان ، یزد، مازندران، قزوین، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی وسیستان وبلوچستان در شهر کرمان برگزار شد رضا شبانی کماندار نوجوان میبدی در ماده ریکرو توانست با غلبه بر حریفان خود به مقام نخست مسابقات دست یابد.

در این مسابقات مهدی نظریان از یزد نیز در ماده ریکرو به مقام سوم رسید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.