Skip to Contentدرکنکورسراسری ۹۸ درشهرستان میبد هزار یکصدو ۱۵ نفر درگروه‌های آزمایشی علوم انسانی، تجربی، ریاضی، فنی، هنر و زبان شرکت کردند.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا زارع نماینده تام الختیار دانشگاه میبد درکنکورسراسری گفت: در رشته ریاضی ۱۴۶ نفر و علوم انسانی ۳۸۲ نفر با هم به رقابت می‌پردازند و عصر پنج شنبه هم دانشگاه میزبان گروه آزمایشی هنر است که ۷۳ نفر شرکت دارند.

وی گفت:صبح جمعه پذیرای داوطلبان رشته علوم تجربی هستیم ۴۱۶ نفر شرکت دارندو بعدازظهرجمعه گروه آزمایشی زبان‌های خارجی که آمارشان ۹۸ نفراست.

زارع افزود:نقطه قابل توجه درحوزه امتحانی شهرستان میبد این است که با رشد ۴۲ ونیم درصدی نسبت به سال ۹۷ هستیم و دررشته‌های علوم ریاضی بیشترین رشد داشتیم و درکل استان حوزه‌های امتحانی ما ۱۷ درصد تعدادشان نسبت به سال ۹۷ رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد:درهمه گروه‌های آزمایشی تعداد شرکت کننده خواهران نسبت به برادران بیشتر بوده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.