Skip to Content

مسئول بسیج رسانه کشور:

رسانه های غربی وقتی مسلمانی کشته می شودخواب هستند


مسول سازمان بسیج رسانه گفت: چند هفته قبل به دلیل کشته شدن کارکنان نشریه موهن شارلی ابدو رسانه های غربی فریاد وا انسانا سردادند و دولت فرانسه 50 مقام ارشد کشورهای مختلف را در یک راهپیمایی شرکت داد اما اکنون که سه مسلمان بی گناه توسط یک نژادپرست به شهادت می رسند، در غرب کسی بیدار نیست.

 به گزارش میبدخبر به نقل از دانا ،مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه  با انتقاد شدید از رسانه های غربی در خصوص شهدای دانشگاه چپل هیل آمریکا گفت: از نظر غربی ها، مسلمانان فقط وقتی ارزش خبری دارند که شلیک کنتده گلوله باشند، اما وقتی هر کدام از آنها توسط افراطیون به شهادت می رسند سکوت مرگبار رسانه های غربی آغاز می شود.

مسول سازمان بسیج رسانه اظهار داشت: چند هفته قبل به دلیل کشته شدن کارکنان نشریه موهن شارلی ابدو رسانه های غربی فریاد وا انسانا سردادند و دولت فرانسه 50 مقام ارشد کشورهای مختلف را در یک راهپیمایی شرکت داد اما اکنون که سه مسلمان بی گناه توسط یک نژادپرست به شهادت می رسند، در غرب کسی بیدار نیست.

وی که در جمع برخی اصحاب رسانه استان البرز سخن می گفت ادامه داد: متاسفانه جهان غرب توسط همین رسانه ها اداره می شود و افکار عمومی آنها جزو مظلوم ترین افکار عمومی تاریخ هستند چرا که ظلم آشکار دریافت اطلاعات غلط را تحمل می کنند و از همه بدتر آنکه در بسیاری مواقع متوجه این دروغ بزرگ هم نیستند.

بصیری با بیان این که وظیفه رسانه های انقلابی و مستقل جهان امروز بیش از هر زمان دیگر است افزود: ما به یک انقلاب بزرگ رسانه ای در جهان اسلام نیازمندیم و برای این که صدای مظلومیت مسلمانان جهان شنیده شود باید قله های نفوذ در افکار عمومی را فتح کنیم. امروز صدای ما انعکاس لازم را ندارد هنوز غرب دست برتر حوزه رسانه را در اختیار دارد.

وی گفت: حقیقت اسلام قابل شنیدن است و به راحتی می توان با مردم دنیا صحبت کرد و مخاطبان میلیونی و میلیاردی به دست آورد لذا باید از تمام توان خود برای رسیدن به این هدف بهره ببریم و اولین گام در این عرصه دوری از پرداختن افراطی به داخل و توجه به موضوعات جهانی است چرا که متاسفانه هم در کشور ما و هم در کشورهای مسلمان توجه به بازی های سیاسی داخلی بیش از توجه به موضوعات مهم مسلمانان و مظلومان جهان است و اتفاقا این همان خواست دشمن است به این معنی که ما در اقتصاد نگاه به بیرون داشته باشیم و در رسانه ها به خودمان مشغول باشیم یا این که به موضوعات پیش پا افتاده توجه کرده و از نگاه عمیق دوری کنیم.

مسول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین موضوعات جهان اسلام رساندن صدای مظلومیت سه شهید چپل هیل آمریکا به بشریت است و همه ما باید این ظلم مضاعف از سوی رسانه ها را فریاد بزنیم و اجازه ندهیم خون این شهدا در فضای مرگبار رسانه های غرب پایمال شود.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.