Skip to Content

مسئول بسیج رسانه استان یزد:

رسانه‌های بیگانه به دنبال سربازگیری هستند


طی مراسمی عصر امروز نخستین باشگاه خبرنگاران بسیج کشور با حضور مسئول خبرگزاری بسیج، اعضای بسیج رسانه و جمعی از مسئولان استان در یزد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از یزدبانو، طی مراسمی عصر امروز نخستین باشگاه خبرنگاران بسیج کشور همزمان با اختتامیه اولین دوره خبرنگاری بسیج رسانه استان یزد، با حضور مسئول خبرگزاری بسیج، اعضای بسیج رسانه و جمعی از مسئولان استان در یزد افتتاح شد.

مسئول بسیج رسانه استان یزد:
رسانه‌های بیگانه به دنبال سربازگیری هستند

در این مراسم مسئول بسیج رسانه استان یزد با تاکید بر ضرورت اتحاد بین رسانه‌های داخل کشور و با بیان اینکه رسانه‌ها باید با هوشیاری و بصیرت از همکاری با رسانه‌های بیگانه و قرار گرفتن در خط و مسیرشان خودداری کنند، گفت: رسانه‌های بیگانه به دنبال سربازگیری هستند تا بتوانند از طریق رسانه‌های داخلی بر ذهن مردم تاثیر گذاشته و نقشه‌های خود را در این زمینه عملی کنند.

سید حسین راسخی درباره دوره آموزش خبرنگاری در یزد اذعان کرد: دوره آموزش خبرنگاری برای اولین بار امسال با شرکت 500نفر از بسیجیان انجام شد و تعداد 300 نفر از آنها موفق به کسب کارت ویژه خبرنگاری بسیج رسانه شدند.

وی با بیان اینکه بسیجیان باید بیش از پیش با تفکر و روحیه بسیجی عرصه رسانه را فتح کرده و توطئه دشمنان را درهم شکنند، ادامه داد: این دوره خبرنگاری با سرفصل‌های مورد نیاز از جمله: خبرنویسی، وبلاگ نویسی، جریان شناسی و ...  در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته انجام شد.

راسخی ابراز امیدواری کرد: افراد شرکت کننده در دوره خبرنگاری بسیج رسانه استان که موفق به دریافت کارت ویژه خبرنگاری بسیج شده‌اند، تبدیل به فعال و تحلیلگر رسانه و همچنین مبلغ انقلاب اسلامی شوند.

این مقام مسئول مکتب انتقالی، همسان سازی و ماندگاری در صحنه را سه مکتب حاکم بر جو رسانه‌های امروزی برشمرد و گفت: مکتب همسان سازی، مکتب مورد نظر رسانه‌های بیگانه بوده وآنها سعی دارند با هدف تغییر ذائقه مردم به سمت آنچه خودشان می خواهند، برای جامعه بشری نسخه روزانه بپیچند.

وی افزود: مکتب ماندگاری در صحنه خط مشی رسانه‌های حاوی پیام حق است و این رسانه ها با استفاده از منابع عظیمی چون قرآن کریم، اسلام ناب محمدی، فرمایشات مقام معظم رهبری و ... از طریق برهان و منطق به سوی تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.

راسخی با بیان اینکه جنگ نرم و ضربه خوردن در آن به مراتب بدتر از جنگ سخت است، اذعان کرد: کسی که در جنگ نرم کشته شود، سرباز دشمن به شمار آمده و نفوذی دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/ش


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.