Skip to Content

فرماندار میبد در جمع اصحاب رسانه:


فرماندار میبد با اشاره به در پیش بودن انتخاب مجلس گفت: این انتخابات سرنوشت ساز بوده و رسانه‌ها در این راستا شاخص ها و معیارهای انتخاب درست یک کاندیدا را برای مردم تبیین کنند.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح  ظهر امروز در نشست تجلیل و تقدیر از خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه شهرستان میبد که در محل بیت حضرت آیت‌الله علیرضا اعرافی برگزار شد ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن هفدهم مردادماه، روز ملی خبرنگار بیان داشت: خوشبختانه اصحاب رسانه در میبد با رعایت اصول خبری و حرفه ای فعالیت می کنند و احترام مسئولین و مخصوصاً آیت الله اعرافی امام جمعه محترم میبد را نیز رعایت می کنند.

وی افزود: از خبرنگاران میبدی به خاطر ورود بسیار خوب به مباحث ۴۰ سالگی انقلاب و ثبت جهانی زیلوی میبد بسیار ممنون هستیم و از تلاشی که در مورد کمک رسانی به مردم سیل زده کشور داشتند و حتی برای کمک رسانی نیز حضور داشتند، تقدیر و تشکر می کنیم. 

فرماندار میبد اظهار داشت: اصولاً نقدها مخصوصاً اگر در حوزه رسانه باشد، با طبع آدمی سازگار نیست و در این محور، رسانه ها مظلوم واقع شده و اعتقاد راسخ دارم که نشریات مورد بی مهری قرار گرفته اند. 

وی عنوان کرد: باید زمینه های اشتراک نشریات مکتوب در ادارات و ارگان های شهرستان فراهم شود و به این طریق حداقل پشتیبانی صورت گیرد.

فلاح در پایان با اشاره به در پیش بودن انتخاب مجلس گفت: این انتخابات سرنوشت ساز بوده و رسانه‌ها در این راستا شاخص ها و معیارهای انتخاب درست یک کاندیدا را برای مردم تبیین کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.