Skip to Content

مسئول بسیج رسانه استان یزد عنوان کرد؛


مسئول بسیج رسانه استان یزد گفت: باید تلاش شود که تمام رسانه‌ها در جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی به رسالت خود درعرصه تمدن سازی اسلامی عمل کنند.

به گزارش میبد خبر، مصطفی گل محمدی روز پنجشنبه در نشست تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه میبد به مناسبت روز خبرنگار که دربیت آیت الله اعرافی برگزارشد، افزود: عصری که در ان زندگی می کنیم عصر پدیده اطلاعات و ارتباطات می باشد با توجه به اینکه هرعصربه واسطه عنصر آن عصر شناخته می شود.

وی تصریح کرد: امروز عنصر قدرت در جامعه بشری پدیده و عنصر اطلاعات و ارتباطات و رسانه‌ها می باشند، رسانه‌ها که با نقش آفرینی و قدرت خود ایجاد بحران و رفع بحران می کنند وهمچنین افراد ، جوامع و فرهنگ ها را مدیریت می کنند ، فرهنگ‌هایی را برجسته کرده و فرهنگ‌هایی را به دست فراموشی می سپارند.

وی نگاه به رسانه را نگاه قدرتی خواند به ویژه در عصر کنونی که کشور ایران پیام آور صلح و عدالت در جهان است و ندای ایران به عنوان ندای شنیدنی درجهان مطرح است.

 مسئول بسیج رسانه استان یزد یادآور شد : اگر رسالت رسانه‌ها به خوبی انجام گیرد و جبهه رسانه انقلاب اسلامی در مقابل جبهه رسانه‌ای غرب شکل گیرد قطعا ما شاهد پیروزی و توانمندی سپاه اسلام در عرصه بین الملل خواهیم بود و می توانیم به آن روز امیدوار باشیم.

وی ادامه داد : دفتر بسیج رسانه استان  با همین رویکرد و نگاه و استراتژی شکل گرفته و درآینده ای نزدیک با ماهیت بخشی دفاتر بسیج رسانه برای ساماندهی رسانه‌ها در شهرستان‌ها نیز دایر می شود.

این مسئول از مجموعه اصحاب رسانه به عنوان ذخیره ها و اندوخته‌های انقلاب اسلامی فارغ از هر جبهه و گروه در مسیر انقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: باید تلاش شود که تمام رسانه‌ها در جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی به رسالت خود درعرصه تمدن سازی اسلامی عمل کنند.

انتهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.