Skip to Content

گزارش تصویری؛


ناحیه مقاومت بسیج میبد با همکاری شورای هاهنگی تعاون اجتماعی در راستای دستگیری از نیازمندان در ماه مبارک رمضان و حضور در رزمایش کمک مومنانه اقدام به تهیه و توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و فرهنگی کرد.

به گزارش میبدخبر، ناحیه مقاومت بسیج میبد با همکاری شورای هاهنگی تعاون اجتماعی، فرمانداری، قرارگاه مرکزی شهید سلیمانی، خیرین در راستای دستگیری از نیازمندان در ماه مبارک رمضان و حضور در رزمایش کمک مومنانه اقدام به تهیه و توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و فرهنگی به ارزش 400 میلیون تومان کرد.

این بسته ها به مدت یک هفته  توسط خواهران و برادرن بسیجی در محل مصلی آماده و بسته بندی و در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) توزیع خواهد شد.

این رزمایش همدلی با کمک خیرین قرار است در شب های احیاء و عید فطر نیز ادامه یابد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.