Skip to Content

پنچ شنبه این هفته برگزار می شود؛

رزمایش شهید محمدعلی الله دادی در میبد برگزار می شود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در نشست خبری دیشب(دوشنبه)، از برگزاری رزمایش بزرگ بسیجیان میبد در اردوگاه قدس و در روز پنجشنبه همین هفته خبر داد.

به گزارش میبد خبر، رزمایش بیت‌المقدس با حضور بیش از هزار و دویست نفر از بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس ناحیه مقاومت میبد در 7 و 8 آبان ماه برگزار می‌شود.

در این رزمایش که با موضوعیت کمین و ضد کمین، کنترل معابر وصولی، امداد و نجات و مردم یاری و دفاع از مراکز حساس و مهم، پدافند دورادور و مقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات در اردوگاه قدس شهرستان  برگزار می‌شود، 5 گردان از گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس و یک گردان امام حسین (ع) ناحیه مقاومت بسیج میبد فراخوان و به تمرین برنامه‌های تاکتیکی می‌پردازند.

سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در نشست خبری که با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقی است، در خصوص هدف برگزاری این رزمایش اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس با نام شهید محمد علی الله دادی به منظور ساماندهی، آموزش، افزایش بنیه رزمی، ارتباط مستمر با بسیجیان، بهره‌مندی از ظرفیت‌های محلی و تکمیل واحدهای پشتیبانی رزم با حضور بیش از هزار و ودویست نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع برگزار می‌گردد.

وی افزود: این رزمایش در دو روز متوالی و از اولین ساعات صبح پنج شنبه با فراخوانی و تجمع بسیجیان آغاز می‌شود و تا ظهر جمعه ادامه می‌یابد.

فلاح افزود: رزمایش در روز جمعه پس از آموزش‌های عملی کنترل و عملیاتی و کنترل سازماندهی و توجیه فرماندهان گردان با اجرای رزمایش در ساعت 12 به پایان می‌رسد و نیروهای بسیجی به خانه‌های خود برمی‌گردند.

سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد خاطرنشان کرد: تمامی جوانب امنیتی با حضور معاونت‌ها و مسئولین مربوطه برای حفظ سلامتی بسیجیان در نظر گرفته شده و ناحیه مقاومت بسیج میبد با به کارگیری 5 گردان بیت‌المقدس و یک گردان امام حسین(ع) این رزمایش بزرگ را برگزار می‌کند. 

سرهنگ فلاح در ادامه به تشییع و خاکسپاری سه شهید گمنام در پارک بهاران شهرستان میبد  در هفته آینده خبر داد و از کلیه مردم شهید پرور شهرستان میبد جهت شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.