Skip to Content

گزارش تصویری؛


رزمایش تمرین تاکتیکی گردان امام علی (ع) بسیج شهرستان میبد با حضور فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از فرماندهان سپاه، نیروی انتظامی و مسئولین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، توجه به آمادگی و حفظ توان رزمی و نظامی  قشرهای مختلف بسیجی برای  حضور در صحنه های مختلف و نقش آفرینی در مواقع حساس و مقابله با تهدیدات یکی از ضروریات های مهم در برنامه های بسیج است.

در همین ارتباط جوانان و نوچوانان بسیجی گردان های امام علی (ع) شهرستان میبد به منظور آموزش، حفظ توان رزمی، و نظامی خود و مقابله با هرگونه تهدید دشمن با شرکت در رزمایش یکروزه تمرین تاکتیکی گردان امام علی (ع) که در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد این آمادگی و انسجام را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.