Skip to Content

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در نشست خبری اعلام کرد:

رزمایش بزرگ رهروان فاطمی، پیروان مکتب علوی بسیجیان در میبد برگزار می شود


فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقی است اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس به منظور ساماندهی، آموزش و افزایش بنیه رزمی بسیجیان در ابعاد گسترده برگزار می شود...

به گزارش میبد خبر، امیر فلاح فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج میبد در نشست خبری که با خبرنگاران شهرستان داشت، ضمن اعلام برگزاری رزمایش بزرگ رهروان فاطمی، پیروان مکتب علوی بسیجیان در میبد، به تشریح جزئیات و اهداف برگزاری این رزمایش پرداخت.

فلاح بیان کرد، رزمایش بیت‌المقدس با حضور بیش از هزار نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس ناحیه مقاومت میبد و باعنوان رهروان فاطمی، پیروان مکتب علوی در 3 و 4 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

در این رزمایش که با موضوعیت پدافند غیر عامل و دفاع از کوی وبرزن و امداد و نجات و مقابله با نا آرامی ها در اردوگاه قدس شهرستان  برگزار می‌شود، 5 گردان از گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس  ناحیه مقاومت بسیج میبد فراخوان و به تمرین برنامه‌های تاکتیکی می‌پردازند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقی است، در خصوص هدف برگزاری این رزمایش اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس به منظور ساماندهی، آموزش، افزایش بنیه رزمی، ارتباط مستمر با بسیجیان، بهره‌مندی از ظرفیت‌های محلی و تکمیل واحدهای پشتیبانی رزم با حضور بیش از هزار نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع برگزار می‌گردد.

وی افزود: این رزمایش در دو روز متوالی و از اولین ساعات صبح با فراخوانی و تجمع اقتدار آغاز می‌شود و تا شب با برگزاری راهپیمایی تاکتیکی شبانه ادامه می‌یابد.

فلاح ادامه داد: رزمایش در روز جمعه پس از آموزش‌های عملی کنترل و عملیاتی و کنترل سازماندهی و توجیه فرماندهان گردان با اجرای رزمایش در ساعت 17 به پایان می‌رسد.

فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد خاطرنشان کرد: تمامی جوانب امنیتی با حضور معاونت‌ها و مسئولین مربوطه برای حفظ سلامتی بسیجیان در نظر گرفته شده و ناحیه مقاومت بسیج میبد با به کارگیری 5 گردان بیت‌المقدس این رزمایش بزرگ را در یک نوبت 36 ساعته برگزار می‌کند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.