Skip to Content

فرماندار میبد مطرح کرد؛

رتبه اول فرمانداری میبد در ارزیابی عملکرد شاخص‌های اختصاصی


فرماندار میبد در آستانه فرارسیدن هفته دولت اعلام كرد: براساس ارزیابی شاخص‌های اختصاصی، فرمانداری میبد از بین تمام فرمانداری‌های تابعه استان یزد با کسب بالاترین امتیاز، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

حسین زین‌الدینی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در این خصوص بیان داشت: براساس ارزیابی شاخص‌های اختصاصی، فرمانداری میبد در بین تمام 10 فرمانداری‌های تابعه استان یزد با کسب بالاترین امتیاز، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

وي با قدردانی از عوامل دخیل در این ارزیابی، افزود: فرمانداری شهرستان میبد در راستای اجرای مفاد ماده 81 قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین‌نامه مربوط به ارزیابی عملکرد فرمانداری‌ها در سال 1395، در قالب 27 شاخص محور اختصاصی شامل مدیریت بحران، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، توسعه شهری و روستایی، ارتقاء امنیت پایدار داخلی، هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی و امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای مورد ارزیابی قرار گرفت.

فلاح گفت: بر اساس این ارزیابی فرمانداری میبد با تحقق 97.88 درصدی شاخص‌های اختصاصی رتبه اول را در استان دارد.

فرماندار میبد ادامه داد: فرمانداری شهرستان میبد از سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ نیز در شاخص‌های اختصاصی رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

فلاح گفت: از رهنمود‌های حکیمانه امام‌جمعه شهرستان، حمایت‌های نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، استاندار یزد، معاونین استاندار و همچنین از همت و تلاش خستگی‌ناپذیر و خدمت صادقانه همکاران و کارشناسان این فرمانداری در خصوص این ارزیابی عملکرد تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.