Skip to Content

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی شهرستان میبد:


سرهنگ محمد حسین دهقانی گفت: طبق دستور قضایی جدید، راکبین بدون گواهینامه به عنوان متهم بازداشت می‌شوند.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ محمد حسین دهقانی فرمانده پلیس راهور میبد با اشاره به حرکات خارج از عرف برخی از راکبان، نارضایتی زیاد مردم و موثر بودن راکب موتوری در ۵۰ درصد از تصادفات شهرستان، گفت: دادستان  میبد طبق دستوری قضایی، رانندگی بدون گواهینامه را جرم مشهود قلمداد کرده و به نیروی راهور ناجا و همچنین کلیه عوامل انتظامی دستور بازداشت راکبین و توقیف وسیله نقلیه را داده است.

او افزود: عابرین پیاده نیز طبق یکی از بند‌های آیین نامه ۲۱۵ راهنمایی رانندگی باید قوانینی مانند استفاده از پیاده رو در معابری که دارای پیاده رو است، حرکت از منتهی الیه سمت چپ خیابان و به سمت خلاف حرکت وسائل نقلیه در معابری که پیاده روی مناسب و قابل استفاده ندارند و همچنین استفاده از پل عابر پیاده در مکان‌هایی که جانمایی شده را رعایت کنند.

 فرمانده پلیس راهور میبد ادامه داد: رعایت قوانین راهنمایی رانندگی برای عابرین پیاده مخصوصاً از طرف دانش آموزان در فصل درس و مدرسه از عوامل مهمی است که می‌تواند میزان تصادفات فوتی و جرحی را در شهرستان به حد قابل توجهی کم کند.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.