Skip to Content

خطیب جمعه میبد؛


امام جمعه موقت شهر میبد با اشاره به راهپیمایی اربعین در عراق گفت: این پیاده‌روی خیزشی به مدد الهی در جهان ایجاد کرد و برپایی با شکوه آن به واسطه وجود امام حسین (ع) است که همچون مغناطیسی انسان‌ها را به سوی خود حذب می‌کند.

به گزارش میبدخبر، حجت الاسلام حبیب الله غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته میبد افزود: به نظر می‌رسد خداوند عالم برنامه‌ای برای بشریت دارد و اراده کرد، این حرکت عظیم که بسیاری از مذاهب دیگر به آن ملحق شدند توسط شیعیان به عنوان پیروان مکتب اهل بیت رقم بخورد و زمینه برای ظهور امام زمان (عج) فراهم شود.

وی تصریح کرد: بی تفاوتی رسانه‌های غربی و استکباری نسبت به راهپیمایی اربعین نمی تواند این حرکت عظیم مردمی را خاموش کند، آنها برگزاری مراسم را با ماهواره‌های خود رصد و چنان وحشت دارند که به فکر مهار آن هستند.

وی ادامه داد: آنها سعی کردند فضا را با ایجاد اغتشاش در عراق و با تبلیغات خود مسموم کنند اما به مدد الهی نتوانستند کاری از پیش برند.

غفوری همچنین یاد و خاطره فوت‌شدگان اربعین را که شهادت‌گونه از دنیا رفتند، گرامی داشت.

امام جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد: تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور اتکا به ملت و جوانان متعهد و دانشمند و شرکت های دانش بنیان است و ملت ما همچنان که نشان داد، تا به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در همه عرصه ها به ویژه در حوزه اقتصادی پای کار خواهند ایستاد و دشمن را در این عرصه هم ناامید خواهند کرد.

انهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.