Skip to Content

مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان:


مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد گفت:پروازهای نجف به صورت چارتری است و باید اداره حج و زیارت استان مسافر آن را تامین کند و اگر متقاضی برای این پروازها وجود داشته باشد این پرواز هم انجام خواهد گرفت.

به گزارش میبد خبر، مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد ضمن تکذیب کاهش پرواز یزد-مشهد گفت: پرواز یزد به مشهد و بالعکس هر روزه انجام می شود.

ادیب دوست افزود: حتی در برخی ایام تا دوپرواز فوق العاده نیز برای این مسیر دیده شده است.
وی با بیان این که مسئله پروازها به شرکت های هواپیمایی ارتباط دارد گفت: اگر متقاضی برای یک مسیر پروازی وجود داشت باشد آن پرواز صورت می گیرد.

ادیب دوست در خصوص پرواز یزد به نجف تصریح کرد: پروازهای نجف به صورت چارتری است و باید اداره حج و زیارت استان مسافر آن را تامین کند و اگر متقاضی برای این پروازها وجود داشته باشد این پرواز هم انجام خواهد گرفت.

انتهای یپام/

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.