Skip to Content

شهردار میبد خبرداد


سامانه الکترونیکی ایساب در شهرداری میبد راه اندازی می شود.

به گزارش میبدخبر، علیرضا نقوی شهردار شهر میبد گفت: سامانه الکترونیکی ایساب در راستای به حداقل رساندن زمان دریافت خدمات شهرداری راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه در اوایل سال آینده به بهره برداری می‌رسد، افزود: شهروندان میبدی با نصب سامانه ایساب بر روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود، می‌توانند خدمات مربوط به حوزه شهرسازی، صدور پرونده و دیگر درخواست‌های مرتبط را بدون مراجعه حضوری به شهرداری و تنها از طریق این سامانه دریافت کنند.

شهردار میبد اظهار کرد: اقدامات مربوط به فاز نخست این نرم افزار اعم از خرید نرم افزار و برنامه نویسی آن انجام شده و عملیات فاز دوم آن نیز که شامل وارد کردن اطلاعات به نرم افزار و آموزش به شهروندان است، تا اوایل سال ۹۸ انجام خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه تدوین سند پنج ساله‌ی توسعه‌ی شهر میبد دیگر برنامه‌ی در دست اقدام شهرداری میبد است، اضافه کرد: سند پنج ساله‌ی توسعه شهر میبد که به عنوان یک سند و نقشه راه است در سال آینده تدوین خواهیم کرد و پس از تصویب در شورای اسلامی شهر میبد، استانداری و غیره ، این سند اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.