Skip to Contentشهرداری میبد با راه اندازی «هشتک با میبد» درصدد تولید محتوا در فضای مجازی کرده است.

به گزارش میبدخبر، راه اندازی پادکست یا همان تولید محتوای صوتی، تصویری و مکتوب اینترنتی با هدف ارائه برنامه های مطلوب در دوران شیوع کرونا و در خانه ماندن مردم صورت گرفته است.

شهردار میبد گفت: هر ساله شهرداری میبد در ایام عید برنامه‌ها، جشن‌ها و جُنگ‌های ویژه ای را در حوزه گردشگری و فرهنگی برای مسافران نوروزی و شهروندان به اجرا می‌گذاشت.
علیرضا نقوی افزود: اما امسال با شیوع کرونا این فرصت از ما گرفته شد و هم اکنون با استفاده از ظرفیت جوانان، کارشناسان و هنرمندان میبدی، در فضای مجازی اقدام به تولید محتوا کردیم.
نقوی گفت : با به اشتراک گذاشتن "هشتک با میبد"، پادکست یا همان تولید محتوا در رادیو و تلویزیون اینترنتی، برای آن‌هایی که این روز‌ها در خانه مانده اند تا به قطع زنجیره کرونا کمک کنند، محتوا تولید می‌کنیم.
شهردار میبد اجرای دابسمش، موسیقی، استندآپ کمدی، نمایش و قصه گویی را از برنامه‌های "هشتک با میبد" برشمرد و افزود: در این برنامه مشاوران به صورت روزانه برای شهروندان صحبت می‌کنند و این محتوا در فضای مجازی و سامانه‌های اطلاعاتی و کانال‌ها منتشر می‌شود.
وی تصریح کرد : شماره تماس‌هایی برای مردم اعلام شده است که آثار خود را به این برنامه بفرستند تا بعد از بررسی کارشناسان در فضای مجازی منتشر شود. پس از پایان کرونا به آثار برتر هدایایی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.