Skip to Content

در گفتگو با رئیس مخابرات میبد بررسی شد:

راه‌اندازی وای فای شهری در میبد/ علت تأخیر در راه‌اندازی اینترنت نسل ۳ از زبان رییس مخابرات


رییس مخابرات شهرستان میبد ضمن ارائه توضیح درخصوص علت تأخیر در راه‌اندازی اینترنت نسل 3 همراه اول، از راه‌اندازی وایفای شهری در چند نقطه شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر ؛یحیی کارگر شورکی در گفتگو با نارین نیوز اظهار داشت: اقدامات لازم درخصوص نصب تجهیزات اینترنت نسل ۳ همراه اول در ۵ نقطه شهرستان انجام‌شده و این سامانه به‌زودی در میبد راه‌اندازی می‌شود.

کارگر اختلاف‌نظر با شرکت عامل درخصوص محدوده پوشش این سامانه در میبد را علت تأخیر در بهره برداری از آن عنوان کرد و افزود: شرکت سازنده در نظر دارد اینترنت نسل ۳ همراه اول در محدوده پرترافیک شهر راه‌اندازی نماید، اما طبق برنامه‌ریزی مخابرات قرار است پوشش این سامانه در سراسر شهر میبد صورت گیرد.

وی افزود: بارزترین تفاوت بین نسل سوم ارتباطی یا همان ۳G سرعت اینترنت بیشتر است.

رییس مخابرات شهرستان میبد در ادامه از راه‌اندازی وای فای شهری در چند نقطه شهری میبد خبر داد و گفت: درصورت راه‌اندازی این طرح، شهروندان می‌توانند با خرید شارژ اعتبار و دریافت رمز از مخابرات در نقاط مختلف شهر از اینترنت پرسرعت بی‌سیم استفاده کنند.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی این طرح ها بتوانیم خدمات مطلوبتری به شهروندان عزیز ارائه نماییم.

منبع خبر: نارین نیوز
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...