Skip to Content

گزارش تصویری؛


به همت بسیج سازندگی و شهرداری میبد نخستین غسالخانه ویژه متوفیان کرونا در میبد راه اندازی می شود.

به گزارش میبدخبر، به همت بسیج سازندگی و شهرداری میبد نخستین غسالخانه ویژه متوفیان کرونا در میبد راه اندازی می شود.

علیرضا نقوی شهردار میبد در این خصوص گفت: با توجه به اینکه تعدادی از خانواده ها داغدار عزیزان خودشان هستند بواسطه کرونا و دستورالعمل های ویژه برای دفن متوفیان می باشد، در حال حاضر بر اساس فتوای رهبر معظم انقلاب و دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت ما نسبت به انجام این مهم با نظارت روحانیون محترم و ناظران شهری اقدام کردیم و با همکاری سپاه پاسداران میبد و گروه جهادی شهید خامسی طی یک اقدام جهادی و انقلابی ما سالن ویژه غسل دادن و کفن و دفن متوفیان کرونایی ایجاد می شود که طی چند روز آینده با فعالیت سریع عزیزان به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام حسین کارگر جانشین بسیج طلاب میبد نیز اظهار داشت: پس از تکمیل این غسالخانه برنامه غسل اموات توسط طلاب جهادی صورت می گیرند. تیمم، کفن، انتقال، غسل، تشیع، تدفین و نماز را گروهی از طلاب بسیجی و جهادی میبد بر عهده گرفته اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.