Skip to Contentدفتر باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان میبد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، در جلسه‌ای با حضور حسین فلاح فرماندارمیبد و علی امینی مسئول باشگاه خبرنگاران استان یزد، هماهنگی لازم جهت راه‌اندازی دفتر باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان میبد به عمل آمد.

فرماندارمیبد در این جلسه با استقبال از پیشنهاد راه‌اندازی این مجموعه خبری در شهرستان، بر ارتقای فعالیت‌های خبری و معرفی هر چه بیشتر جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی، هنری و فرصت‌های، علمی، آموزشی و اقتصادی تأکید کرد.

فلاح با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌توانند تولیدات داخلی و فعالیت‌های اقتصادی مولد و اشتغال‌زا در شهرستان میبد را به جامعه منتقل و زمینه لازم را برای حمایت از محصولات داخلی فراهم آورند.

وی انتقاد را لازمه پیشرفت ازجمله بدیهیات حوزه خبرنگاری دانست و تأکید کرد: خبرنگاران باید علاوه بر انعکاس فعالیت‌های انجام‌شده، به مشکلات و مطالبات مردم نیز بپردازند و اگر درجایی کم‌کاری یا کاستی وجود دارد آن را منعکس کنند و بنده نیز از انتقاد بر مبنای عقلانیت استقبال می‌کنم.

فرماندارمیبد افزود: ما نیز به‌عنوان نماینده دولت از هرگونه حمایت و همکاری در حد توان دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم با راه‌اندازی این دفتر، اقدامات مؤثری درزمینهٔ اطلاع‌رسانی و خدمت به مردم برداشته شود.

در ادامه مسئول باشگاه خبرنگاران استان با تشکر از همکاری فرمانداری میبد و تعامل و همکاری سایر مسئولان، به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های خبری باشگاه در شبکه‌های استانی و سراسری پرداخت.

امینی همچنین از امضاء تفاهم‌نامه آموزشی فی‌مابین مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد و فرمانداری میبد در آینده‌ای نزدیک خبرداد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان شهرستان، خبرنگاران این حوزه به‌زودی فعالیت خود را برای انعکاس اخبار شهرستان شبکه‌های مختلف تلویزیون و همچنین و بسایت باشگاه خبرنگاران به آدرس yjc.ir شروع کنند.

گفتنی است پس‌ازاین جلسه، از مجموعه دفتر خبری شهرستان میبد بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.