Skip to Content

بسیج الگوی پیشبرنده در مرحله گام دوم انقلاب؛


تیم هوافضای پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم در بیست و سومین دوره مسابقات ملی آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزی«ناد کاپ شریف» شرکت می کند.

جواد غلامزاده فرمانده پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم(ع) در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، ضمن اعلام این خبر بیان داشت: 28 نفر از دانش آموزان بسیجی  در قالب 8 تیم از واحد هوافضای پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم(علیه السلام)  برای  شرکت در بیست و سومین دوره مسابقات ملی نوآوری وابتکارات دانش آموزی دانشگاه شریف در 16 و 17 اسفندماه سال جاری شرکت می کند.

وی افزود: واحد هوافضا یک بخش ابتکاری بود آن هم در بستر یک پایگاه مقاومت بسیج،خیلی ها در شروع ،کار این بچه های با انگیزه را به یک بازی کودکانه آن هم برای خوش گذرانی و تفریح تلقی می کردند.

غلامزاده در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر پس از ۳ سال که از تاسیس این مجموعه می گذرد این هسته پویا و روبه رشد ما با صحنه هایی مواجه می شود که همین نوجوانان وجوانان بسیجی را به رویارویی در صحنه ملی می کشاند.

فرمانده پایگاه بسیج علمی قمربنی هاشم(ع) در خصوص ابتکارات این واحد علمی اذغان داشت: طراحی وساخت پرنده های بدون سرنشین به واسطه راهنمایی مربیان ارزشی و دانشی این حوزه در بستر همت، جهاد و روحیه انقلابی قله ای شد بر نمایش ابتکارات این دانش آموزان بسیجی و جذب نخبه های دانش آموزی از شهرستان برای حضور در این هسته هوافضا که طراحی وساخت پرنده های بدون سرنشین در کنار توانایی کنترل وهدایت این پرنده ها، تولید هواناوهای مسابقه ای، شرکت در حوزه ربات های جنگجو و موارد متعدد دیگر گوشه ای از هنرنمایی این نوجوانان وجوانان آینده دار ماست.

وی در پایان با اشاره به تجربه حضور و انگیزه بالای این آینده سازان برای حضور در مسابقات گفت: ان شا الله شاهد موفقیت وسربلندی این نوجوانان و جوانان بسیجی در تنگناها وشرایط حساس به قله های علم و دانش باشیم. از خانواده های این عزیزان، همراهی فرماندهی و ناحیه مقاومت بسیج، فرماندهی پادگان حضرت نبی اکرم(ص)، بنیاد طلوع کوثر شهرستان میبد وهمچنین اساتید بزرگوار این واحد به ویژه سیدجواد امامی تشکر وقدرانی می کنم وامید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) این هسته فعال واستراتژیک به یک الگوی پیشبرنده در مرحله گام دوم انقلاب تبدیل شود. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.