Skip to Content

گزارش تصویری:

راهپیمایی نمازگزاران میبدی در محکوم کردن هتک حرمت مسجد الاقصی


نمازگزارن میبدی، این هفته پس از اقامه نماز جمعه، با شعار های ضد صهیونیستی خود، علاوه بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین، جنایت رژیم صهیونیست غاصب در هتک حرمت قبله اول مسلمین محکوم کردند.

به گزارش میبد خبر، در هفته گذشته نظامیان اسرائیلی به صورت گسترده به مسجدالاقصی یورش برده و با نمازگزاران و معتکفان این مسجد به شدت درگیر شدند. شدت این حملات به قدری بود که گزارش شده فقط روز یکشنبه بیش از 100 فلسطینی مجروح شدند و روز گذشته نیز نظامیان این رژیم تعداد زیادی از مردم را بازداشت یا مجروح کردند.
نظامیان رژیم صهیونیستی در این حمله وحشیانه که شدیدترین حمله صهیونیست‌ها پس از آتش زدن آن در سال 1969 میلادی عنوان شده، از گاز سمی فلفل، گلوله‌های پلاستیکی و بمب‌های صوتی برای سرکوب فلسطینی‌ها استفاده کردند.
صهیونیست‌ها در این حملات به مسجدالاقصی نیز خسارات زیادی وارد کرده وسایل و برخی پنجره‌های آن را سوزانده یا شکستند.

نمازگزاران میبدی پس از اقامه ی نماز جمعه این هفته، با سر دادن شعارهای ضد صهیونیستی، این اقدام وحشیانه ی اسراییل در هتک حرمت قبله اول مسلمین را محکوم کردند.

 

 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.