Skip to Contentنماز جمعه به علت برخی ناهماهنگیها در بخش فنی مصلی برگزار نشد .

امروز مردم انقلابی شهرستان میبد همگام با مردم دیگر مناطق استان در راهپیمایی علیه جسارت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)،پیامبر رحمت و مهربانی شرکت کردند.

البته این در حالی بود که نماز جمعه به دلیل مشکل فنی که در سیستم صوت ایجاد شد برگزار نشد و مردم نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت حضرت آیت ا... اعرافی امام جمعه محبوب شهرستان اقامه کردند.

این راهپیمایی از محل مصلی بزرگ آیت ا... اعرافی تا فرمانداری شهرستان میبد انجام شد و در طول مسیر شرکت کنندگان با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار عمیق و تاریخی خود را از عاملان اصلی این هتک حرمت بزرگ نشان دادند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.