Skip to Content


راهپیمایی حمایت از "آمران به معروف و ناهیان از منکر" +تصاویر


ظهر امروز راهپیمایی حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر پس از نماز جمعه در مصلی برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،ظهر امروز اقشار مختلف مردم و  نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه این هفته در حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و همچنین حمایت از قانون امران به مروف راهپیمایی کردند .

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای(( آمرین به معروف حمایت حمایت ))، ((ناهیان از منکر حمایت حمایت ))،((شعار هر مسلمان عفت،غیرت و شهامت))،((شعار هر ایرانی حفظ شعائر اسلامی))،((لبیک یا حسین))،((حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ما است))،((ای رهبر آزاده،آماده‌ایم آماده))، و ((ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند)) حمایت قاطع خود را از آمران به معروف و ناهیان از منکر اعلام کردند.

در پایان این راهنمایی قطعنامه قرائت شد و شرکت‌کنندگان با سردادن فریادهای(( الله اکبر )) مفاد آن را تایید کردند.

این راهپیمایی با همکاری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر میبد برگزار شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.