Skip to Content

همزمان با سراسر کشور؛


راهپیمایی اعلام انزجار مردم شهرستان میبد از سخنان ترامپ و همچنین تصمیم جدید وی در اجرای مصوبه کنگره آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مردم متدین و استکبارستیز شهرستان میبد پس از نماز جمعه این هفته، با حضور در راهپیمایی اعلام انزجار خود از رفتار ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌ عنوان مقر اصلی سفارت آمریکا در اسرائیل غاصب را به نمایش گذاشتند.

نماز گزاران یک‌ صدا همراه با مردم مظلوم فلسطین فریاد خشم خود را بر سر استکبار جهانی بلند کردند تا یک‌بار دیگر بگویند سیاست‌های استکباری ترامپ و آمریکا را برنمی‌تابند.

ترامپ روز گذشته مصوبه کنگره آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان مقر سفارت این کشور در اسرائیل غاصب را که روسای جمهور پیشین آمریکا جسارت اجرای آن را نداشتند، امضا کرد تا به‌جای تلاویو، آمریکا خواب تأسیس سفارت‌خانه خود را در بیت‌المقدس ببیند و این‌یک شیطنت آشکار و مانعی برای مذاکرات صلح است.

مردم دارالعباده میبد امروز آمدند تا یک‌بار دیگر انزجار خود را از تصمیمات وقیحانه دیوانه‌ای چون ترامپ به نمایش بگذارند کسی که داعیه حقوق بشرش گوش فلک را کر کرده اما از سوی دیگر خشک‌مغزی و حماقتش گریبان ملت آمریکا را نیز گرفته است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.